אודות

logo1

חברת מ.ח.ש - שחר הינה חברה ישראלית, הנמצאת בבעלות משפחתית מלאה ועוסקת בייבוא, שיווק ותמיכה למגוון רחב של מוצרים בתחום ציוד טכני, כלים, ומכונות למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. 
חברת מ.ח.ש - שחר ציוד טכני הנה חברה המשלבת שיווק מכירה ושירות למוצרים טכניים ממותגים שונים. לחברה למעלה מ-400 לקוחות והיא בין המובילות בתחומה. החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי מר מרדכי חן ושוקי חיים העוסקים בתחום זה למעלה מ-35 שנה.

הלקוח מעל לכל
החברה הציבה לעצמה יעד של אמינות, איכות, מקצועיות ושירות כעקרונות המובילים את פעולתה. לקוחות החברה נהנים מיחס אישי, טיפול מקצועי וקשוב בכל שאלה ופנייה. הפילוסופיה השיווקית של החברה גורסת כי יש להעניק לכל הלקוחות, גדולים כקטנים, יחס אישי של אחד מול אחד – כתובת אחת לכל לקוח, המגובה במערך תמיכה אנושי ותוכני בקשר ישיר מול הלקוח , תוך הגעה לשטח--ללקוח בשילוב של מערך תמיכה פנימי הנותן להם מידית את הגיבוי הנדרש.

אספקות
החברה הציבה לעצמה יעד של אספקות בזמנים קצרים תוך שמירה על רמות מלאי של מוצרים מובילים.

שיעור צמיחה
מהקמתה מבססת החברה גידול שנתי בהיקף המכירות בגובה של 30% ויותר.

ערך מוסף
ניסיונה הרב, התעמקותה בתחום וצמיחתה המהירה של מ.ח.ש-שחר מאפשרים לה להמשיך ולהעניק שירות מיטבי לכלל לקוחותיה, מתוך גישה של מצוינות ומענה מיידי לכל לקוח. החברה מכירה בחשיבות ההכרה המקצועית המתמדת והטיפוח המקצועי של עובדיה ככלי לשימור ושיפור השירות ללקוחותיה. כל אלה הופכים את מ.ח.ש -שחר, הפועלת בשוק תחרותי, לחברה מהמובילות בארץ בתחומה.

ניהול איכותי
עקרונות מנחים בחברת מ.ח.ש-שחר הם מנהיגות לאיכות, התמקדות בלקוחות ובשוק, התמקדות במשאב האנושי וניהול תהליכים. הספקים נבחרים בהתאמה לעקרונות אלו בכפוף לעבודה תחת תקני ISO.

בברכה,
מרדכי חן – מנכ"ל
שוקי חיים - סמנכ"ל

companieslogos